چند خبر جدید از موتور جستجوگر صدایاب!! صدایاب همچنان در حال تغییر است...

ساخت وبلاگ
چکیده : با سلامخبر اول:آدرس جدید وبلاگاز این به بعد می توانید از طریق آدرس اینترنتی www.3dayab.ir به این وبل... با عنوان : چند خبر جدید از موتور جستجوگر صدایاب!! صدایاب همچنان در حال تغییر است... بخوانید :
با سلام


خبر اول:

آدرس جدید وبلاگ

از این به بعد می توانید از طریق آدرس اینترنتی www.3dayab.ir به این وبلاگ مراجعه نمایید


خبر دوم:

تغییر موزیک وبلاگ خود با ارسال اس ام اس!

همان طور که مطلع هستید وب سایت صدایاب هم اکنون یکی از امکاناتی که به صورت آزمایشی دارد تغییر موزیک وبلاگ از طریق پیام کوتاه می باشد البته این بخش هم اکنون فعال است و همه می توانند تنها با عضویت در سایت صدایاب از آن استفاده کنند مدیران سایت صدایاب در حال تغییراتی بر روی این بخش هستند و می خواهند به زودی این بخش را بهینه سازی کنند تا قابل درک برای همه باشد و از حالت آزمایشی خارج شود!


باید منتظر بمونیم تا از این به بعد کد جدیدترین موزیک ها برای ما اس ام اس بشه از جانب سایت صدایاب و ما فقط با ارسال اون کد به سامانه پیام کوتاه بتونیم اون موزیک رو روی وبلاگمان پخش کنیم!!!


خبر سوم:

ایجاد کد موزیک به صورت انلاین

صدایاب بخش ایجاد کد موزیک خود را بهینه سازی کرده است این بخش که از ابتدای سال 1392 به صورت آزمایشی بر روی سایت صدایاب قرار گرفت هم اکنون بسیار پیشرفته تر و پیچیده تر شده است ...


برای ایجاد کد موزیک خود تنها کافیست به ادرس اینترنتی زیر بروید و موزیک مورد نظر خود را از رایانتان انتخاب نمایید و سپس بر روی آپلود فایل و ایجاد کد کلیک نمایید :

http://www.sedayab.com/?id=upload


خبر چهارم:

کدهای موزیک صدایاب با امکانات بیشتر!


وب سایت صدایاب تغییراتی را در کدهای جدیدی که بر روی سایتش قرار داده است به تازگی اعمال کرده که به وسیله ویرایش کد بتوانید تغییرات زیر را انجام دهید:


تغییر رنگ موزیک پلیر

شیوه پخش موزیک پخش خودکار و یا با زدن دکمه پلی

تکرار موزیکبي زد ايران - تجارت الكترونيك ايران...
ما را در سایت بي زد ايران - تجارت الكترونيك ايران دنبال می کنید

نویسنده : admin بازدید : 211 تاريخ : سه شنبه 4 تير 1392 ساعت: 0:15